Kreator MocyWarsztat

Na początku naszej działalności wykonywaliśmy głównie modyfikacje podnoszące moc w samochodach osobowych. Z czasem rzeczywistość wymusiła na nas konieczność kompleksowej obsługi mechanicznej oraz diagnostycznej większości popularnych marek w tym samochodów dostawczych (zmniejszenie zużycia paliwa i usuwanie filtrów cząstek stałych). Związane było to z faktem, iż bardzo często klienci chcący podnieść moc w swoim samochodzie przyjeżdżali do nas nieświadomi, że ich pojazdy nie są w pełni sprawne.

Braki mocy i momentu obrotowego, a także nieprawidłowy przebieg tych parametrów zostawały zdiagnozowane już podczas pierwszych pomiarów na hamowni podwoziowej i dyskwalifikowały te samochody z możliwości tuningu. Nie chcąc rozkładać odpowiedzialności za naprawy wykonane w innych firmach (nie zawsze skuteczne) i doprowadzać do sytuacji niejasnych, postanowiliśmy wszelkie naprawy i diagnozy wykonywać kompleksowo na miejscu, w naszej firmie.

Poza dwoma stanowiskami do pomiarów mocy, podczas tuningu dysponujemy sześcioma w pełni wyposażonymi stanowiskami mechaniki samochodowej. Nasi mechanicy posiadają odpowiednie wieloletnie doświadczenie, które pozwala, w przypadku większości marek, na pełną diagnozę oraz usunięcie usterki. Wykonujemy także okresowe przeglądy i naprawy mechaniczne z uwzględnieniem czynności, które nie występują podczas standardowych przeglądów i napraw, takie jak: ciśnieniowe sprawdzenie szczelności układu dolotowego, w tym EGR-u, pełna konserwacja układu hamulcowego, usunięcie filtra cząstek stałych, korekta dawek rozruchowych, założenie i zdjęcie limiterów, sprawdzenie na naszej hamowni charakterystyki przebiegu momentu obrotowego oraz inne.

Gwarantujemy wysoką wiedzę i najwyższą jakość świadczonych usług. Serdecznie zapraszamy!