Polityka prywatności

Serwis TuningBaza.pl szanuje prywatność swoich użytkowników. Przeczytaj dokładnie poniższe informacje, aby lepiej zapoznać się z naszą polityką prywatności.

Serwis TuningBaza.pl zawiera przekierowania (linki) do innych stron www wraz ze zwięzłym opisem. Treści zawarte na tych stronach są przedmiotem praw autorskich przysługujących ich twórcy i podlegają ochronie zgodnie z prawem autorskim.

Zastrzeżenia prawne i odpowiedzialność

Wszelkie materiały zawarte w serwisie TuningBaza.pl są bezpłatne. Użytkownicy oraz zespół serwisu TuningBaza.pl nie odpowiadają za jakiekolwiek szkody wynikłe z ich korzystania. Serwis TuningBaza.pl zastrzega sobie możliwość edycji i usuwania materiałów oraz blokowania użytkowników, którzy naruszają regulamin serwisu TuningBaza.pl.

Wyłączenie odpowiedzialności

Serwis TuningBaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści i opinie wyrażane przez użytkowników w komentarzach lub wpisach. Są one wyłącznie własnością użytkowników, od których pochodzą.

Gromadzenie danych osobowych

Podczas rejestracji w serwisie TuningBaza.pl wymagamy podania co najmniej adresu email. TuningBaza.pl przetwarza dane osobowe użytkowników zgodnie z obowiązującymi przepisami. Adresów email używamy, w szczególności, w celu powiadamiania użytkowników o istotnych zmianach w serwisie lub komunikatach technicznych. Podanie pozostałych danych takich jak imię, nazwisko, telefon, miejsce zamieszkania nie jest obowiązkowe. Tylko od Ciebie zależy, czy udostępnisz je innym użytkownikom.

Informacje logowania

Podczas korzystania z serwisu TuningBaza.pl nasze serwery automatycznie rejestrują informacje przesyłane przez przeglądarkę użytkownika w trakcie wyświetlania witryny. Dzienniki serwera mogą zawierać takie informacje jak: żądanie sieciowe, adres IP, typ przeglądarki, język przeglądarki, data i godzina przesłania żądania oraz co najmniej jeden plik cookie.